Actualiteiten
Speluitleg
Lees de speluitleg in je dossier.
Je kunt in dit spelportaal tijdens het spelen per puzzel locatie een hint vragen en zelfs het antwoord krijgen. Ook voor de eindvragen op je antwoordformulier kun je hints krijgen.
Onderdeel van dit spel is dat je iets ophaalt bij een horeca locatie. Je bent daar van harte welkom. Is deze locatie gesloten ga dan naar de betreffende hint in het spelportaal en je ziet de informatie die je anders zou ophalen.
Veel plezier en veel succes!
Hints over de eindvragen
Om te achterhalen wat het tijdstip van het toedienen van het gif is, moet je weten welk gif er is gebruikt. Lees goed het forensisch rapport en vergelijk dit met het dagboek. Als je het tijdstip van overlijden weet kun je daar de werkingsduur van het gif vanaf trekken.
12:03:00 Asha is vergiftigd met gif nr. 1. Dood treedt in 2 uur na toedienen. Asha is om 14.03 overleden.